کی از اتهاماتی که منافقینِ ولایتمدارنما مطرح می کنند شایعهٔ تحصن رئیس جمهور سابق برای تحت فشار قرار دادن رهبری است که با انتشار و القای دروغ بزرگی به نامِ یازده روز خانه‌نشینیِ احمدی‌نژاد در ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ به بدنهٔ جامعه تزریق گردید.
گروه سیاسی راهکارنیوز: هر چه به انتخابات ریاست جمهوریِ 96 نزدیک تر می شویم فضای دامن زنی به شایعاتِ بی اساس جهت تخریب هدفمند یکی از کاندیداهای احتمالیِ 96 بیشتر می شود.

در همین راستا، با قوت گرفتن احتمال حضور رئیس جمهور سابق کشورمان در رقابت 96، حملاتِ هماهنگ شده به دکتر احمدی نژاد تشدید گردیده است.

در این وادیِ مسموم؛ تکلیف و وظیفهٔ نوکرانِ جیره خوار و یا بی جیره مواجبِ امثالِ شیمون پرز کاملاً مشخص است (اینجا) اما در میان عداوت های معمول، تخریب و تکرارِ هرزه نگاری های تاریخ مصرف گذشته از سوی عده ای با نامِ ولایت تحتِ عَلَم حمایت از رهبری تامل برانگیز شده است!. این جماعت که عبارت «منافقینِ ولایتمدارنما» وصفِ حال مناسبی برایشان خواهد بود، تنها هدفشان ریزش بدنهٔ حامیانِ گفتمانِ عدالت محورِ رئیس جمهور سابق با مِتُدِ «تشکیک اندازی در اردوگاهِ مذهبیون و دغدغه مندان نظام» است... www.rahkarnews.ir/fa 

منبع : بيژن ذبيحي |دکتر احمدی نژاد ولایتمدار ترین خادم ملت و رهبری
برچسب ها : سابق ,جمهور ,رئیس ,رئیس جمهور ,جمهور سابق ,احمدی نژاد ,دکتر احمدی